O Firmie

Firma Industria Polska zrodziła się z potrzeby tak dynamicznie rozwijającego się rynku przemysłowego, w celu kompleksowej obsługi, lepszej współpracy i osiągnięcia jak najlepszych wyników w tej dziedzinie. Naszym celem jest zbudowanie i rozwój stabilnej firmy, która mogłaby sprostać wciąż rozwijającym się wymaganiom rynku. Zajmujemy się kompleksową dostawą komponentów automatyki przemysłowej, elektroniki, hydrauliki, mechaniki maszyn a także wykonywaniem usług z tym związanych. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i w miarę możliwości zaspakajając ich potrzeby, między innymi dysponując dużym asortymentem producentów, ponad 600 dostawców

Industria Polska współpracuje z dużymi koncernami z Niemiec i USA.

Powierzone nam obowiązki wykonujemy z najwyższą starannością, czego przykładem jest coraz większe grono naszych Klientów w całym kraju i zagranicą.

Naszymi dostawcami są firmy polskie i zagraniczne.

Pragniemy być przez Państwa postrzegani, jako solidny i niezawodny partner w biznesie.

Opierając się na wieloletniej wiedzy i doświadczeniu naszej kadry handlowej i technicznej, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do współpracy.

Ufamy, iż w niedługiej przyszłości obdarzycie nas Państwo swoim zaufaniem, co będzie owocne dla obydwu stron.

 

Industria Polska ciągle prężnie się rozwija i udoskonala jakość świadczonych usług oraz produktów. Wdrożyliśmy procedurę ISO 9001, która zapewnia naszych klientów w dziedzinie technologii, środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zgodności z obowiązującymi przepisami.